Bossing, psychické týranie

Ellen komentoval(a) 10.4.2011 15:28

Nielenže hovorím, prosím, zisťujem, domáham sa, ale zisťujem, že na Slovensku sa dopátrať nápravy je skoro nemožné. Roky prežívam psychické týranie od nadriadeného. Všetko toto utrpenie sa podpisuje pod zdravie, som viac PN a útoky sú väčšie a väčšie. Mám dôkazové listiny a čo z toho všetkého. Ani advokáti sa na toto nechcú dávať. Agresor zarába, robí čo che porušuje zákony, ako nič, berie mi z platu ako chce a ja sa dopujem liekmi. To naše Slovensku je katastrofa, všetko hore nohami.

Viera Lukáčová komentoval(a) 12.4.2011 20:06

Ellen, veľakrát sa dlhodobá psychická nespokojnosť prejaví na zdraví. Úplne chápem Tvoj nahnevaný postoj k zákonom, ktoré v skutočnosti málokedy stoja na strane obete. Psychické týranie v práci je jeden veľký začarovaný kruh. Prácu potrebuješ, lebo Ťa živí.Neviem, z ktorého mesta si a aké sú iné pracovné možnosti u vás. Ak si v práci v permanentnom strese a napätí, nepomýšľala si na zmenu?
Ak tomu správne rozumiem, nie práve čistý a transparentný vzťah pociťuješ zo strany Tvojho nadriadeného?
Z každej situácie sa vždy dá nejakým spôsobom vykorčulovať, určite aj v Tvojom prípade sa nájde riešenie. Bolo by dobré, keby si si ujasnila priority, čo je v Tvojom prípade najdôležitejšie – práca, zdravie, Tvoj postoj k nadriadenému… Potom môžeš začať hľadať cestu, ako konečne pokojne spávať a opäť sa tešiť zo života.

 

Chcete niečo povedať aj Vy? Napíšte svoj komentár!

You must be logged in to post a comment.