nov 16, 2012 - duševná rovnováha    2 Komentáre

Nervozita, Agresivita

Co robit ked je clovek nervozni to takej miery, ze nedokaze pisat na klavesnici. Ako sa ma s tym vysporiadat?. Ked je este k tomu poskodenu CNS?

Len mi nenapisete niekto text na tristo riadkov, ktory nebude nic dolezite obsahovat. Ja nepotrebujem podporu, ale riesenie. To je paradny rozdiel.
PS: na co to pisem ked sa nikto nebude obtazovat ani napisat odpoved

 

 

2 Komentáre

 • Krátka odpoveď – sústrediť sa na dýchanie.
  Alebo vedome zamerať rozbehanú, nervóznu myseľ na akúkoľvek jednu aktivitu.

  Toto si treba tvrdo natrénovať, napríklad v meditáciách. Nie je to vôbec jednoduché – toto už nie je rada, ale podpora:-)

  Držím palce.

  Viera

 • Napokon pisateľ ak chce naozaj vyriešiť svoj problém, musí čítať tie xxx stranové texty, ak chce len záplaty potom tie 2 riadkové. Rovnako už vopred vypracovaný skepticizmus uvedený v PS neodstránite zo života tým, ž Vám niekto napíše, 2 riadkovú Radu : NEBUĎ PESIMISTA . V prvom rade sa musíte rozhodnúť, či chcete naozaj problém riešiť alebo chcete prežívať.

  • Upresnim dolezitu vec a to, ze ja som to neodoslal. Odoslala to stranka. Cize som to nedopisal. Dalej chcel napisat, ze ak si niekto mysli, ze zit s F70 je zabava tak nech mi to povie. Ja si myslim opak. Hlavne ked spadam do kategorie F70.1. ( Podla MKCH-10 ide o Lahku mentalnu retardaciu – signifikantná porucha správania vyžadujúca pozornosť alebo liečenie. ) – evidovany u psychiatra.
   Cize som na liekoch, ktore maju svoje neziaduce ucinky. Na to som si celkom zvykol.
   Mam problemy po psychickej a fyzickej stranke. Pritom stale sa nachadzaju nove a nove problemy, ktore mam. Cize byt pesimistom tak tu uz nepisem. Davno by som sa totiz obesil na prvom stlpe.
   Cakal som, ze ako prva odpise Viera Lukacova, ktora pise nesmierne dlhe predlhe odpovede – nic proti.
   Bol som u styroch psychologov. S toho iba jeden sa mi venoval. Ostatny dali drzo najavo, ze moje problemy ich nezaujimaju.
   Skus si MM zratat psychologov, ktory by radi pracovali s mentalne postihnutym jedincom, clovekom. Som zvedavy kolko by si ich naratal?. Mozno omylom troch.

   Exxon Valdez

Chcete niečo povedať aj Vy? Napíšte svoj komentár!

You must be logged in to post a comment.